Історія компанії

ЄВРОПЕЙСЬКА АГЕНЦІЯ З ПОВЕРНЕННЯ БОРГІВ була заснована в жовтні 2007 року.

Далі ми могли б розписати хронологію основних подій, що відбувалися в Компанії, - від моменту заснування і до сьогодення, але цього не буде. Таке відображення історії банальне і не цікаве для Вас. Ми вже давно відійшли від консервативних поглядів та не керуємося умовними шаблонами чи стереотипами. Наш напрямок руху – об’єктивність та інновації.

Вже більше 13 років працівники Компанії успішно допомагають у вирішенні боргових проблем. Основною задачею діяльності, була і залишається, забезпечення високого рівня повернення проблемних активів. На превеликий жаль більшість позичальників вважають колекторську діяльність недоцільною, протиправною, або навіть такою, що не має права займати певну бізнесову нішу економіки України. Хотілося б наголосити на тому, що саме завдяки професійній діяльності працівників Компанії суттєві верстви населення України можуть почуватися впевнено, маючи депозитні заощадження чи звертаючись в фінансову установу для отримання кредиту/позики з метою задоволення власних потреб із подальшим забезпеченням коректного виконання взятих на себе зобов’язань.

Наша команда щоденно прикладає зусилля для підвищення фінансової грамотності та свідомості населення, щодо процесу кредитування в цілому. Саме завдяки регулярній роботі з недобросовісними платниками відповідальні та свідомі громадяни можуть розраховувати на банківську фінансову підтримку у вигляді позик, в тому числі на розвиток бізнесу, придбання нерухомості тощо.

Європейська агенція з повернення боргів має чітко сформовану команду, яка знає як досягнути поставленої мети, володіє достатньою практикою, досвідом та високою кваліфікацією для успішного розвитку бізнесу. За весь час своєї діяльності Компанія встигла пережити різні етапи: формування, розвиток, розквіт, спад, скруту, реформи, відродження. Але не зважаючи ні на що, ми продовжуємо здійснювати успішну діяльність. Лише ті, хто загартований кризами, скрутою та періодичною нестабільністю економіки, можуть забезпечувати успішний розвиток Компанії.